Malina Brothers are crème de la crème of Czech country music. All members of the group are exceptional multi-instrumentalists. During their life long careers they contributed their talents to various top Czech folk and country bands. Their latest project brought them together with an American icon, Nashville's own Charlie McCoy.  The result of that is a brand new album and you will hear a lot of it, here in Dallas.

When:  Thursday, September 8, 2016, Doors open at 6:30 pm, dinner served at 7 pm, concert starts at 8 pm.

Where: Sokol Dallas, 7448 Greenville Avenue, Dallas, 75231

Tickets, dinner included: General Admission $20, Students $10, Children under 12 dinner only $5.

Eventbrite - MALINA BROTHERS

Bratři Malinové, nejznámější „sidemani“ českého folku a country

Každý, kdo se někdy nachomýtl k české folkové, country nebo bluegrassové muzice, nemohl nenarazit na příjmení Malina. Talentovaní muzikanti a sourozenci - banjista Luboš (Druhá Tráva), kytarista Pavel (Žalman a spol.) a houslista Pepa (Monogram) se totiž za několik posledních dekád objevili jako hudebníci či producenti snad na všech důležitých albech tohoto žánru u nás. A není náhodou, že jejich muzikantské kvality využívali nebo využívají interpreti a kapely různých žánrů od Lucie přes Pavla Bobka, Wabiho Daňka, Věru Martinovou nebo Lenku Filipovou. Bylo jen otázkou času, kdy se nakonec bratři sejdou ve společném projektu.

Malina Brothers natočili nové album se spoluhráčem Elvise a Dylana

Když bratři Malinové před několika lety vyslyšeli přání fanoušků a založili kapelu Malina Brothers, do které přizvali kontrabasistu Pavla Peroutku (Spirituál Kvintet), vypadalo to na jednorázový projekt.

Dvě vyprodaná turné a ohlas příznivců je zavedli podruhé do nahrávacího studia. Výsledkem je aktuální album Malina Brothers & Charlie McCoy. A jak už název napovídá, do rodiny předních hudebníků české country a folku přibyl legendární nashvillský muzikant Charlie McCoy (Bob Dylan, Elvis Presley, Simon & Garfunkel, Johnny Cash, Roy Orbison, Ringo Starr...), bez nadsázky označovaný jako nejslavnější světový hráč na foukací harmoniku.Vydání nahrávky Malina Brothers & Charlie McCoy podpořilo úspěšné tří měsíční TOUR 2016, které pokračuje šňůrou po USA. Zastávku v Dallasu si nenechte ujít.